Aktywne Centrum Zdrowia
Powieksz czcionke:

Aktywne Centrum Zdrowia i Grupa EMC Szpitale łączą siły

EMC Instytut Medyczny (Grupa EMC Szpitale) podpisał 25 lipca 2016 roku umowy zakupu siedmiu przychodni specjalistycznych z grupy Aktywnego Centrum Zdrowia. Od 1 sierpnia 2016 do sieci EMC Szpitale należą przychodnie:

  • Centrum Medyczne Krzywoustego, ul. Krzywoustego 290, Wrocław
  • Centrum Medyczne Wejherowska, ul. Wejherowska 28 bud 4, Wrocław
  • Centrum Medyczne Zatorska, ul. Zatorska 55a, Wrocław
  • Centrum Medyczne Daszyńskiego, ul. Daszyńskiego 2A, Oleśnica
  • Centrum Medyczne 3 Maja, ul 3 Maja 43-46A, Oleśnica
  • Centrum Medyczne Bierutów, ul. 1 Maja 9AB, Bierutów
  • Centrum Medyczne Syców, ul. Oleśnicka 25, Syców.

Powyższa zmiana nie wpływa w żaden sposób na obsługę Pacjentów. Pacjenci z Wrocławia, Oleśnicy Sycowa i Bierutowa mogą korzystać z usług przychodni specjalistycznych bez zmian. Nie zmieniają się również numery telefonów do rejestracji. Zmianie uległa natomiast strona do logowania do rejestracji on-line, obecnie jest ona dostępna pod nowym adresem.

 

Podjęliśmy decyzję o sprzedaży naszych przychodni, mając pewność, że włączenie ich do silnej, ogólnopolskiej sieci szpitali i przychodni, umożliwi dalszy ich rozwój - mówi Mariusz Wawrzyniak, prezes spółki Aktywne Centrum Zdrowia.

Nowe przychodnie, oferujące usługi ambulatoryjne, znakomicie wpisują się w strategię rozwoju EMC Szpitale. Chcemy oferować dostęp do jak najlepszej opieki medycznej jak największej grupie Pacjentów - powiedział Ireneusz Pikulicki, członek zarządu EMC Instytutu Medycznego S.A.

Grupa EMC Szpiale prowadzi na terenie całego kraju 10 szpitali i 19 przychodni. Blisko 90% przychodów grupy pochodzi z kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Realizując usługi w ramach systemu publicznego, EMC buduje przyjazny kompleksowy model leczenia, dostosowany do potrzeb każdego Pacjenta - od lekarza POZ, poprze porady specjalistyczne, pełną diagnostykę, leczenie szpitalne, do opieki nad ludźmi starszymi w wyspecjalizowanych ośrodkach lub warunkach domowych.

Grupa EMC Szpitale jest partnerem dla samorządów w całej Polsce. Obecnie szpitale należące do sieci świadczą usługi dla ponad miliona mieszkańców z terenu województw: dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, śląskiego i mazowieckiego.

 

Więcej informacji o EMC Szpitale: www.emc-sa.pl

 

By Autson Web Design

Obsługujemy Pacjentów: