Aktywne Centrum Zdrowia
Powieksz czcionke:

Endokrynolog Wrocław

Lekarz endokrynolog to specjalista zajmujący się leczeniem chorób i zaburzeń związanych w nieprawidłowym funkcjonowaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego i hormonów. W naszej poradni endokrynologicznej Pacjenci uzyskają pomoc w zakresie chorób tarczycy i przytarczyc (leczenie zachowawcze, kwalifikacja do zabiegów operacyjnych lub radioterapii), osteoporozy (diagnostyka, leczenie i profilaktyka), zaburzeń dojrzewania płciowego (przedwczesnego lub opóźnionego), zaburzeń czynności jąder lub jajników, chorób nadnerczy, chorób przysadki, zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja)

 

Lekarze endokrynolodzy

 

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA |Wrocław|

dr n. med Włodzimierz Bednorz
lek.med. Andrzej Badura
dr n. med. Krzysztof Kaliszewski - pracownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej SPSK 1 we Wrocławiu, specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób tarczycy, wykonuje USG tarczycy i biopsje.

 

Centrum Medyczne KRZYWOUSTEGO |Wrocław|

dr n. med. Włodzimierz Bednorz

 

Centrum Medyczne DASZYŃSKIEGO |Oleśnica|

lek. med. Alina Zając-Boczar

 

Sprawdź dostępne terminy, cennik usług i umów się na wizytę przez rejestrację internetową (po przekierowaniu na stronę wybierz odpowiednią poradnię, placówkę):

rejestracja internetowa przychodni

 

Sprawdź dostępne terminy i umów się na wizytę:

Wrocław: 713449133 (usługi prywatne)

Oleśnica 713962170


W naszych centrach medycznych Pacjenci mogą wykonać zlecone przez lekarzy badania analityczne z moczu i krwi (oznaczenie stężenia TSH, poziomu wapnia, fosforu, glukozy we krwi), USG tarczycy czy też biopsję tarczycy wraz z oceną histopatologiczną pobranego wycinka.

 

 

Zasady rejestracji na konsultacje:

 

By Autson Web Design

Obsługujemy Pacjentów: