Aktywne Centrum Zdrowia
Powieksz czcionke:

Okulista Wrocław

Okulistyka to dziedzina medyczna, która zajmuje się rozpoznawaniem, profilaktyką oraz leczeniem schorzeń oczu, a także ich budową i funkcjonowaniem. Okulistyka to oczywiście nie tylko badanie wzroku i zalecanie okularów korekcyjnych. W rzeczywistości jest to bardzo szeroka dziedzina, wystarczy wymienić kilka chorób oczu, z którymi muszą się zmagać okuliści. Wielu z nas nawet niekoniecznie wie, czym jest np. achromatopsja, astygmatyzm, stożek rogówki, retinopatia, siatkówczak. A to tylko część długiego katalogu chorób, w którym od dawna "rządzą" jaskra, zaćma czy nowotwory oczu.

Lekarz okulista dysponuje w naszym gabinecie okulistycznych specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, m.in. tonometrem, lampą szczelinową, itp.

 

Lekarze okuliści


Centrum Medyczne Ewa-Med. (Oborniki Śląskie)

lek. med. Bartosz Terebus - specjalista chorób oczu

Ważna informacja dla Pacjentów: w ramach poradni okulistycznej realizującej usługi bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ, wykonujemy zabiegi kapsulotomię i irydotomię. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 797-027-673 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Więcej informacji dostępnych jest na stronie poradni

 

Do podstawowych usług świadczonych w ramach naszej poradni okulistycznej należą:

 

 

Zasady rejestracji na konsultacje:

 

By Autson Web Design