Aktywne Centrum Zdrowia
Powieksz czcionke:
Aktualności

Aktywne Centrum Zdrowia i Grupa EMC Szpitale łączą siły

EMC Instytut Medyczny (Grupa EMC Szpitale) podpisał 25 lipca 2016 roku umowy zakupu siedmiu przychodni specjalistycznych z grupy Aktywnego Centrum Zdrowia. Od 1 sierpnia 2016 do sieci EMC Szpitale należą przychodnie:

  • Centrum Medyczne Krzywoustego, ul. Krzywoustego 290, Wrocław
  • Centrum Medyczne Wejherowska, ul. Wejherowska 28 bud 4, Wrocław
  • Centrum Medyczne Zatorska, ul. Zatorska 55a, Wrocław
  • Centrum Medyczne Daszyńskiego, ul. Daszyńskiego 2A, Oleśnica
  • Centrum Medyczne 3 Maja, ul 3 Maja 43-46A, Oleśnica
  • Centrum Medyczne Bierutów, ul. 1 Maja 9AB, Bierutów
  • Centrum Medyczne Syców, ul. Oleśnicka 25, Syców.

Powyższa zmiana nie wpływa w żaden sposób na obsługę Pacjentów. Pacjenci z Wrocławia, Oleśnicy Sycowa i Bierutowa mogą korzystać z usług przychodni specjalistycznych bez zmian. Nie zmieniają się również numery telefonów do rejestracji. Zmianie uległa natomiast strona do logowania do rejestracji on-line, obecnie jest ona dostępna pod nowym adresem.

Więcej…

Poradnia okulistyczna Ewa-Med w Obornikach Śląskich - irydotomia i kapsulotomia


Uprzejmie informujemy, iż poradnia okulistyczna Ewa-Med w Obornikach Śląskich wykonuje zabiegi okulistyczne:

  • kapsulotomię (leczenie zmętnienia torby tylnej po operacji zaćmy)
  • irydotomię (leczenie jaskry z wąskim kątem przesączania)

Usługi dostępne są bezpłanie w ramach kontraktu z NFZ. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 797-027-673 oraz na stronie ewa-med.pl

Badania lekarskie kierowców na prawo jazdy Wrocław

Uprzejmie informujemy, że badanie lekarskie do prawa jazdy (badania kierowców każdej kategorii), można wykonać w poradniach medycyny pracy zlokalizowanych we Wrocławiu.

 

Pacjenci mogą także skorzystać z usług pracowni psychotestów.

 

Leczenie czynnikami wzrostu (osocze bogatopłytkowe PRP)

Poradnia ortopedyczna może realizować zabiegi z użyciem czynników wzrostu (osocze bogatopłytkowe PRP). Sprawdź, jakie schorzenia ortopedyczne leczy się z pomocą PRP.

Dyżur infekcyjny w soboty

Uprzejmie informujemy, iż w CM Wejherowska we Wrocławiu uruchomiliśmy sobotni dyżur infekcyjny dla dzieci i dorosłych - w godzinach od 9 do 13 dyżuruje lekarz internista, pediatra lub lekarz rodzinny - koszt wizyty 80 zł.

W ramach dyżuru funkcjonuje gabinet zabiegowy (EKG, iniekcje, inhalacje) oraz punkt pobrań (badania analityczne w pełnym zakresie). Dyżur infekcyjny dla dzieci i dorosłych jest uzupełnieniem oferty komercyjnej lekarzy specjalistów (ortopeda, kardiolog, okulista, itp.).

Pacjentów zainteresowanych skorzystaniem z usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub rejestracji poprzez naszą rejestrację internetową.

Nowi lekarze

Do zespołu lekarzy naszych placówek dołączyli:

Szczegółowe informacje dostępne w rejestracji 713449133.

Pracownia Psychotestów Wrocław - badania kierowców, badania do broni

Usługi pracowni psychotestów, która funkcjonuje we Wrocławiu. Uzupełnieniem oferty badań z zakresu psychologii transportu (badania kierowców i kandydatów na kierowców, badania instruktorów, badania po przekroczeniu punktów karnych, itp.) od lipca są badania psychologiczne w zakresie ustawy o broni i amunicji oraz pracowników wymiaru sprawiedliwości.

Wideodermatoskopia Wrocław

Wieodermatoskopia to bezbolesne i szybkie badanie, które pozwali ocenić zmiany skórne. Celem badania jest ocena, czy badane znamię jest zmianą barwnikową (melanocytową), a jeśli tak, to czy jest łagodna czy złośliwa. Obraz zmian skórnych w trakcie badania jest widoczny w jakości HD, a lekarz onkolog ogląda go na dużym monitorze, co zdecydowanie ułatwia postawienie właściwej diagnozy, w odróżnieniu od klasycznej dermatoskopii.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla powiatu oleśnickiego


Od 1 czerwca 2016 świadczenia Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej na terenie powiatu oleśnickiego sprawować będzie przychodnia Q-MED sp. z o.o.

 

Więcej…

Wypowiedzenie umowy Medica Assistance Sp. z o.o

Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że rozwiązaliśmy umowę z Medica Assistance Sp. z o.o. (dawniej Medica Polska) z dniem 6.05.2016.

Przepraszamy Pacjentów Medica Assistance za brak możliwości korzystania z usług naszych placówek medycznych w ramach opieki w Medica Assistance. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 71 344 91 33.


Strona 1 z 6

By Autson Web Design

Obsługujemy Pacjentów: