Aktywne Centrum Zdrowia
Powieksz czcionke:

Lekarze operatorzy

 

Wykaz lekarzy Szpitala Zawidawie (usługi realizowane w ramach kontraktu NFZ oraz komercyjnie - cennik)


dr n. med. Tomasz Greczner - od 1982 do 2013 do roku adiunkt w Katedrze Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu i mikrochirurgii. Był wieloletnim pracownikiem Międzywojewódzkiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej im. prof. Ernesta Jokla i prof. sir Ludwika Guttmanna. W latach dziewięćdziesiątych opiekował się od strony medycznej zespołem koszykarek Ślęzy Wrocław i szermierzy AZS Wrocław. Jest autorem lub współautorem licznych prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Obecnie pełni funkcję kierownika Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin Jeziorna, filia Wrocław.

 

W Aktywnym Centrum Zdrowia (NZOZ Zawidawie) wykonuje zabiegi operacyjne (m.in. operacje zespołu cieśni nadgarstka, halluxy) oraz konsultuje pacjentów w poradniach.

 


 

lek. med. Wojciech Sznajder - ordynator Oddziału Traumatologii Narządu Ruchu w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Wojskowego we Wrocławiu, wieloletni lekarz klubowy piłkarzy WKS Śląsk Wrocław. Wykonuje zabiegi w zakresie chirurgii ręki (zespół cieśni nadgarstka) oraz nogi (haluksy) w ramach NFZ oraz prywatnie. Konsultuje Pacjentów prywatnych w CM Wejherowska we Wrocławiu.

 

lek. med. Ryszard Szczucki

 

lek. med. Katarzyna Płocieniak

 
Obsługujemy Pacjentów: