Aktywne Centrum Zdrowia
Powieksz czcionke:

Turnusy rehabilitacyjne

ELDERIS to marka ośrodków opieki nad seniorami i centra rehabilitacji, która wprowadza i rozwija standardy nowoczesnej opieki medycznej dla osób starszych, przewlekle chorych,  niepełnosprawnych oraz dla pacjentów w ciężkich stanach apalicznych, wegetatywnych.

W naszych ośrodkach oferujemy kompleksową opiekę medyczną, fizjoterapeutyczną,  łącząc wysoki poziom usług medycznych z indywidualnym, przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Nasze domy prowadzimy na terenie całej Polski w 6 różnych miejscowościach (Oborniki Śląskie, Polanica Zdrój, Szczawno Zdrój, Ustroń, Rościszów, Kołobrzeg), dzięki temu  nasza oferta jest szeroka, specjalizująca się w określonych stanach zdrowia.

Zakres usług, jaki oferujemy w naszych placówkach obejmuje m.in.:

  • pobyty stałe,  krótko  i długookresowe,
  • pobyty poszpitalne,
  • usługi pielęgnacyjno-opiekuńcze dla osób w stanie apalicznym,
  • specjalistyczne usługi rehabilitacyjne dla osób z chorobami neurologicznymi.
  • turnusy rehabilitacyjne krótko i długo terminowe dla osób z dysfunkcją narządu ruchu, obrzękiem limfatycznym, chorobami układu oddechowego, urologicznego, przemiany materii, oraz problemami neurologicznymi, chorych na stwardnienie rozsiane
  • usługi opiekuńcze dla osób z chorobą Alzheimera oraz zaburzeniami psychicznymi.

Podczas pobytu w naszych ośrodkach zapewniamy kompleksową opiekę medyczną (lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, transport medyczny, opiekę pielęgniarską, rehabilitacyjną, logopedyczną i psychologiczną). Każdy z naszych Podopiecznych ma możliwość spędzenia wolnego czasu poprzez uczestniczenie w zajęciach w pracowniach tematycznych (kulinarnej, komputerowej, muzycznej, plastycznej,), udział w wykładach Uniwersytetu III Wieku czy też aktywną rekreację w formie wycieczek, czy też zajęć z Nordic Walking, gimnastyka, itp.). Wyżywienie w naszych ośrodkach przygotowywane jest na miejscu w naszych kuchniach, gdyż zależy nam na tym, aby smakowało jak w domu.

Termin i godzinę wizyty można umówić za pomocą kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (71) 310 14 13 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Nasze ośrodki rehabilitacyjne i domy seniora:

 

 

 

as