Aktywne Centrum Zdrowia
Powieksz czcionke:

Opieka nad seniorami i osobami starszymi (dom seniora, dom spokojnej starości)

Domy seniora to miejsca powstałe z myślą o osobach, które z racji wieku, choroby czy też samotności nie mogą lub nie chcą mieszkać samodzielnie.


Prowadzone przez nas domy seniora są wolne od barier architektonicznych, posiadają całodzienne wyżywienie przygotowywane we własnej kuchni ze świeżych produktów z uwzględnieniem indywidualnych diet zgodnych z zaleceniem lekarza oraz kompleksowo wyposażone gabinety rehabilitacyjne.

 

Z oferty pobytu w domu spokojnej starości mogą skorzystać osoby starsze o różnych stopniu samodzielności, zapewniamy opiekę także Pacjentom wymagającym wzmożonej opieki medycznej, także całodobowej (ośrodek w Obornikach Śląskich).

 

Zapewniamy pobyty krótkoterminowe, kiedy to trafianą do nas seniorzy, którzy z uwagi na wyjazd pozostałych członków rodziny pozostali bez opieki w domu, lub długoterminowe.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 71 310 14 13 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub poprzez wysłanie zapytania na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.